CZYM JEST STIMEA?

Stimea to suplement diety stworzony specjalnie dla kobiet.
Składniki produktu wspomagają utrzymywanie satysfakcjonującej aktywności seksualnej.

Niesatysfakcjonująca aktywność seksualna u kobiet może być spowodowana wieloma przyczynami, takimi jak: stres, przemęczenie, naturalne zmiany w poziomach hormonów lub neuroprzekaźników.

Jak przyjmować produkt Stimea?

Dorośli: 1 tabletka dziennie
Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

Co zawiera Stimea?

1 tabletka suplementu diety Stimea zawiera:
- 100 mg L-argininy
- 100 mg wyciągu z Avena sativa
- 62,5 mg wyciągu z korzenia żeń-szenia
- 50 mg L-tyrozyny

Jak działają składniki Stimei?

Składniki produktu wspomagają utrzymywanie satysfakcjonującej aktywności seksualnej.
Wyciąg z korzenia żeń-szenia przyczynia się do prawidłowego krążenia krwi oraz do zachowania naturalnej aktywności seksualnej. Zwiększa syntezę tlenku azotu. Korzystnie wpływa na organizm w przypadku przemęczenia. Pomaga w zachowaniu optymalnej wydolności, pełni energii i witalności, umysłowego i fizycznego dobrego samopoczucia.

Wyciąg z Avena sativa wpływa na utrzymanie równowagi hormonalnej. Wpływa korzystnie na zdrowie układu moczowo-płciowego kobiety.

L-tyrozyna jest aminokwasem i prekursorem, z którego w organizmie syntetyzowane są m.in.: tyroksyna, melanina i neuroprzekaźniki: dopamina i noradrenalina.

L-arginina jest aminokwasem, z którego w organizmie, w wyniku przemian metabolicznych, produkowany jest tlenek azotu.

przeciwwskazania do stosowania Stimei

Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Nie zaleca się stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią. Nie stosować przy chorobach tarczycy. W przypadku stosowania leków, należy skonsultować przyjmowanie preparatu zawierającego żeń-szeń z lekarzem. Produkt nie powinien być stosowany dłużej niż 3 miesiące.

DLA KOBIET ODCZUWAJĄCYCH

SPADEK LIBIDO